VÁNOCE

Vážení rodiče, učitelé a děti.
 
Chtěl bych Vám ještě jednou popřát krásné vánoční svátky a hodně úspěchů v novém roce 2019.
 
Děkuji učitelkám a dětem za skvěle připravený vánoční program a nádherný vánoční jarmark. Celkem se za vaše krásné výrobky vybralo 12368,- . Tyto finance budou rozděleny do jednotlivých třídních fondů.
 
Moc díky,
 
Petr Jirásek

SBĚR PAPÍRU

Vážení rodiče, chtěl bych všem, kteří se podíleli na sběru papíru, moc poděkovat. Nasbíralo se 920 kg za 1100,. Kč . Finance budou opět použity ve prospěch různých akcí pro Vaše děti. Příští sběr bych rád naplánoval na poslední týden v červnu 2019. Doufám, že to bude ještě lepší a bude se Vás podílet více.
 
Petr Jirásek

SBĚR PAPÍRU

Vážení rodiče, připomínám jen, že ve dnech 5.11. - 7.11. pořádá Spolek rodičů sběr papíru. Kontejner bude přistaven za školou, jako vždy.
 
A dále ve čtvrtek 22.11. se konají třídní schůzky. Prosím zmocněnce tříd, aby se dostavili v 16.00 do třídy infocentra v 1.patře na 2.stupni.
 
Moc děkuji, Jirásek Petr

SBĚR PAPÍRU

Milí rodiče, za sběr papíru v posledním týdnu školy před prázdninami jsme obdrželi 1324,- Kč .
 
Všem moc děkuji a věřím, že i nyní 5. - 7.11. nasbíráme taky hodně.
 
Jirásek Petr

SBĚR PAPÍRU

Milí rodiče, ve dnech 5.11. - 7.11. ( pondělí - středa ), pořádá Spolek rodičů sběr papíru. Za školou bude opět připravený kontejner. Prosím o co největší aktivitu, čím víc nasbíráme, tím více budu moc rozdělit pro děti na různé akce.
Moc díky,
Petr Jirásek

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče, učitelé a děti. Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozdravil v novém školním roce a popřál Vám mnoho úspěchů.
Těším se na spolupráci s Vámi.
 
Jirásek Petr